Žít efektivně, věřit odevzdaně

Žít efektivně, věřit odevzdaně

Radek Maňásek vyrostl v křesťanské rodině. Přesto se na prahu dospělosti rozhodl Bohu vyhýbat. Radek ho chtěl téměř vymazat ze svého života. Vyhýbal se např. i tomu, aby jen vyslovil „Bůh“.

Po 15 letech prázdnoty se ale začal pomalu k víře vracet. Zásluhu na tom mají hlavně Radkovi dobří přátelé a také program osobního rozvoje založený na 7 návycích pro efektivní život. Díky tomu se dal dohromady po lidské stránce a zároveň otevřel srdce vytrvalému úsilí modlitby. 7 návyků ho navíc pohltilo natolik, že se jim věnuje jako školitel na plný úvazek.
V druhém pokračování rozhovoru se s Radkem Maňáskem zaměříme na jeho školitelskou praxi. Vyučuje 7 návykům, které pomáhají lidem dát život dohromady. Jde o úspěšný byznys model inspirovaný prací Stephena Coveyho. Na jednu je to dílo švětské". Na druhou stranu tyto návyky zasahují pozitivně i do duchovního života. 
Třetí část rozhovoru v našich svěděctvích patří vždy úryvku z Písma a rozjímání nad ním. Radek Maňásek měl hned jasno, o čem mluvit. Inspiruje ho verš z Janova evangelia, 14. kapitoly, 6. verš, kde ježíš mluví o sobě jako o cestě, pravdě a životu.

Všechny naše rozhovory najdete na podcastu Hodnoty v podnikání:

SpotifyspotifyGoogle podcasts google podcast Pocket casts pocket cast  Overcast a dalších, které najdete na Anchor.

[widgetkit id="35" name="Podcast"]

Nenechte si ujít novinky z KOMPASu

Odběr novinek z KOMPASu = zajímavé informace, pozvánky na kluby, semináře, konference, duchovní obnovy a další události.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů (GDPR).

Denně verš z Bible na email

Zadejte Vaše celé jméno a kontaktní e-mail a budeme Vám každé ráno posílat verš z Bible
Souhlasím se zpracováním osobních údajů (GDPR).