Křesťanští Obchodníci, Manažeři, Podnikatelé A Samostatně výdělečné osoby

NAŠE MISE: PRAKTICKÁ & DUCHOVNÍ PODPORA EKONOMICKY AKTIVNÍCH KŘESŤANŮ


Posláním KOMPASu je sdružovat a podporovat křesťanské podnikatele, manažery, obchodníky a živnostníky.

Naši misi uskutečňujeme v 5 hlavních oblastech:

1. Rozvoj obchodních, podnikatelských a manažerských schopností.

Jedním z hlavních cílů naší skupiny je, aby naši členové zvládali svou práci s maximální lehkostí a efektivitou. Abyste vy i vaše organizace obstáli v nemilosrdné tržní konkurenci, pořádáme pravidelné přednášky úspěšných odborníků s přesvědčivými výsledky z každodenní praxe. Smyslem přednášek je sdílet užitečné know-how, znalosti a osvědčené postupy.

Pokud chcete i vy podnikat lépe a efektivněji, rádi na nich přivítáme i vás.

2. Duchovní podpora jako prevence vyhoření a (sebe)destruktivního „zvládání“ stresu.

Ať jste soukromník nebo „decision maker“ ve velké organizaci, pravděpodobně se často ocitáte pod tlakem a stresem. Není divu – na vašich rozhodnutích závisí nejen budoucnost firmy, ale často i dalších lidí.

Možná jste vy nebo někdo z vašich blízkých v pokušení řešit nepříjemné stavy únikem (alkohol, drogy a další závislosti, nadměrné utrácení, adrenalinové sporty, astrologie, kartářky, východní nauky…). „Odměnou“ je však nakonec jen o to hlubší pád.

Jste-li se v podobné situaci, my v KOMPASu vám nabídneme řešení. To naše funguje už 2 000 let a pomohlo milionům lidí po celém světě. První krok je na vás.

3. Podpora skupiny při znovunalezení naděje, odhodlání a životní energie.

Když nám životní problémy přerůstají přes hlavu, naše  energie, odhodlání a chuť do života jsou v ohrožení. Naše skupinová podpora je vám k dispozici pro lepší zvládání nároků a životních zkoušek.

Často stačí málo: pobavit se otevřeně o svých problémech s někým, kdo s nimi má vlastní zkušenost. Vyslechnutí, pochopení, povzbuzení a dobrá rada, kudy dál – to vše má doslova zázračnou moc. Dodá vám optimismus a elán pustit se bezodkladně do úkolů, které máte před sebou.

To vše díky podpoře skupiny lidí na stejné vlně. Lepší recept na řešení životních výzev jsme zatím nenalezli. Pokud máte zájem, je tu i pro vás.

4. Nenásilné prosazování křesťanských hodnot.

Dale Carnegie, John D. Rockefeller nebo Bill Gates. Historie i současnost zná mnoho extrémně úspěšných podnikatelů, manažerů, obchodníků či živnostníků, kteří byli křesťany. Náhoda?

Jsme přesvědčeni, že právě praktikování křesťanských hodnot jim umožnilo zvládat výzvy pracovního i osobního života s nadhledem a správně je vyvážit.

Přijměte naše pozvání podílet na zlepšování tohoto světa skrze křesťanskou praxi a setkávání s lidmi vyznávajícími stejnou víru a hodnoty. Obohatíte tak sebe i druhé – duchovně i materiálně.

5. Dialog pro řešení otázek, které vás „pálí“ (od práce po vztah k Bohu).

Slovo má zázračnou moc. Správně vedený dialog, diskuze a inspirace názory ostatních rozšíří váš úhel pohledu na nejrůznější otázky, které zaměstnávají vaši mysl – typicky o vaši živnost, podnikání, management, obchod, podnikatelskou etiku, rodinu nebo o křesťanské hodnoty a vztah k Bohu.

Objevte nová řešení výzev, před nimiž každodenně stojíte!

Chci se stát členem

Nenechte si ujít novinky z KOMPASu

Odběr novinek z KOMPASu = zajímavé informace, pozvánky na kluby, semináře, konference, duchovní obnovy a další události.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů (GDPR).

Denně verš z Bible na email

Zadejte Vaše celé jméno a kontaktní e-mail a budeme Vám každé ráno posílat verš z Bible
Souhlasím se zpracováním osobních údajů (GDPR).