Boží dítě a obchodnice Markéta

Boží dítě a obchodnice Markéta

Markéta Puzrlová se zabývá obchodem. Má pro něj veliký zápal. Ráda se setkává s lidmi a vyjednává. Přesto před krátkým časem uzavřela prodejnu, kterou roky úspěšně budovala.

Ukončení byznysu nemile překvapilo její zákazníky. I Markéta sama se musela se svým rozhodnutím poprat. Tehdy ještě nic netušila o blížící se epidemii. Jen si dovedla dobře spočítat, že i malá krize by pro její obchod molha být nebezpečná. Zvítězilo pragmatické uvažování a to Markétě ušetřilo spoustu starostí. Že by vedení Prozřetelnosti?
Markéta je i matkou a manželkou. S podnikáním a obchodováním začínala už jako maminka. Musela tomu hodně obětovat. V našem rozhovoru rozvíjí, přes jaké hranice nikdy nešla a které naopak musela překročit, aby mohl být plně pro svou rodinu a efektivně rozvíjet podnikání.

S Markétou jsme otevřeli ještě List Římanům. Velmi ji tam oslovuje slovo apoštola Pavla: "Vše napomáhá k dobrému těm, kteří milují Boha." Máte to podobně? Pojďte se s námi zamyslet nad hloubkou tohoto verše. 

Všechny naše rozhovory najdete na podcastu Hodnoty v podnikání:

SpotifyspotifyGoogle podcasts google podcast Pocket casts pocket cast  Overcast a dalších, které najdete na Anchor.

[widgetkit id="35" name="Podcast"]

Nenechte si ujít novinky z KOMPASu

Odběr novinek z KOMPASu = zajímavé informace, pozvánky na kluby, semináře, konference, duchovní obnovy a další události.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů (GDPR).

Denně verš z Bible na email

Zadejte Vaše celé jméno a kontaktní e-mail a budeme Vám každé ráno posílat verš z Bible
Souhlasím se zpracováním osobních údajů (GDPR).