Bůh žehná i skrze nezdary

Manželé Kamila a Patrik Báťkovi vyrábí přes sedm let bylinkové sirupy. Jejich produkce rychle roste, což vnímají jako Boží požehnání. Jeho péči ale dovedou vnímat i v okamžicích, kdy musí jak v práci tak doma překonávat překážky.

kamila patrik batkoviKamila poznala Patrika jako "zapřísáhlá ateistka". Jí samotné se těžko popisuje, jak se to stalo, že i díky svému muži v Boha uvěřila. Už asi za půl roku od seznámení přijala křest. Pak se vzali, krátce na to založili firmu a také rodinu. Dynamicky rozvíjející se byznys a malé děti přinášejí Kamile a Patrikovi řadu složitých situací a těžké hledání toho, co je skutečně důležité. Z jejich svědectví lze vytušit, že to sami ne vždy s jistotou ví. Ale nepřestávají hledat, aby nacházeli. Snaží se neuzavírat se před hlasem svědomí a sobě navzájem, aby mohli věřit, že jejich podnikání není jen jejich a mohli se tak spolehnout na Boží požehnání.

K rozhovoru nad úryvkem evangeli a jsme vybrali verše Mt 7,7-11.
Proste, a bude vám dáno; hledejte a naleznete; tlučte a bude vám otevřeno. Neboť každý, kdo prosí, dostává, a kdo hledá, nalézá, a kdo tluče, tomu bude otevřeno. Což by někdo z vás dal svému synu kámen, když ho prosí o chléb? Nebo by mu dal hada, když ho prosí o rybu? Jestliže tedy vy, ač jste zlí, umíte svým dětem dávat dobré dary, tím spíše váš Otec v nebesích dá dobré těm, kdo ho prosí!

speakerBůh žehná i skrze nezdary

speakerKam s konkurencí?

speakerDej Bůh zdar!

Music by ScottHolmesMusic.com.

Kamila a Patrik Báťkovi vyrábí od roku 2012 bylinkové sirupy. Na začátku byla jejich vlastní žízeň a nespokojenost s produkty, které se tehdy nabízely. Proto si tyto sirupy začali dělat doma sami. Nejprve sirupy zachutnaly jejich blízkým, poté pár drobným odběratelům a dnes budují Báťkovi širokou obchodní síť.

Nenechte si ujít novinky z KOMPASu

Odběr novinek z KOMPASu = zajímavé informace, pozvánky na kluby, semináře, konference, duchovní obnovy a další události.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů (GDPR).

Denně verš z Bible na email

Zadejte Vaše celé jméno a kontaktní e-mail a budeme Vám každé ráno posílat verš z Bible
Souhlasím se zpracováním osobních údajů (GDPR).