Konference Velehrad 2024

Zveme vás na tradiční konferenci
Křesťan a peníze
25. května v 8 hodin ve Stojanově gymnáziu na Velehradě

Pozvání na konferenci přijali
o. Zdenek Wasserbauer - O. Marek "Orko" Vácha -
Josef Dvořáček - 
Jan Dokulil - Denisa Zlevská - 
Miroslav Krištof - Eva a Michal Brázdilovi
a další

S velkým potěšením vás zveme na již tradiční konferenci křesťanského sdružení Kompas. Pro letošní rok jsme vybrali téma, které rezonuje celou společností, i tou duchovní, a tím je Křesťan a peníze. Čekají vás zajímavé přednášky, rozhovory a workshopy. Konference je úzce zaměřena na ožehavá témata současného pracovního i osobního života.

Těšit se můžete na tématický rozhovor s pražským biskupem Zdenkem Wasserbauerem. Spolu s Janem Dokulilem, jednatelem firmy Asistentia, probereme otázku života a pěnez, doplněnou o drobné postřehy a příběhy ze života peněz ve světě křesťanů. Chybět nebude ani přednáška na téma vliv financí na partnerský život v podání zkušené psycholožky Denisy Zlevské. Přednášku týkající se darování peněz z pohledu křesťana si pro vás připraví Miroslav Krištof, zakladatel nadačního fondu a olomoucké firmy Lorika. Manželé Brázdilovi nastíní jaké to je rozjet a udržet zubní kliniku v maloměstě. A co teprve bylinkový leadership v podání Josefa Dvořáčka z firmy Sonnentor, jedné z nejudržitelnějších firem v Česku?

V neposlední řadě se můžete těšit na přednášku a diskuzi s knězem, teologem, biologem a pedagogem Markem "Orko" Váchou.

REGISTRACE NA KONFERENCI KONČÍ TUTO NEDĚLI O PŮLNOCI! 

Konference je určena pro celou rodinu. Zatím co vy se budete vzdělávat, vaše děti bude čekat zajímavý program v podobě her, skákacích hradů, velkých kuličkových drah, cyklotoče. Chybět nebudou ani naučné procházky do přírody a tvořivé dílničky.

Pro mladší děti do 3 let bude po celý den připraven dětský koutek s hračkami a malým občerstvením.

 

Během konference vás čeká výborný oběd a celodenní občerstvení. Vaše děti dostanou zdravé svačinky a oběd, pitný režim bude zajištěn.

Přijďte na setkání, kde máte jedinečnou příležitost poznat rodiny se stejnými zájmy. Navážete nová přátelství a obchodní vztahy.
Těšíme se na vás!

 

Neziskové sdružení Kompas si vzalo za cíl sdružovat a vzdělávat všechny křesťanské živnostníky, obchodníky a malé firmy. Každý rok se snažíme, aby konference kterou pořádáme, byla na velmi kvalitní úrovni. Vždy se snažíme zajistit maximum, abyste si vy i vaše děti odnesli co možná nejvíce zážitků i dojmů z této konference, která je pořádaná pro vás. Abychom dokázali udržet standard této konference a zajistit nejen kvalitní stravu, ale i zábavu pro vaše děti a v neposlední řadě kvalitní řečníky, jež jsou gró celé této akce, jsme pro leotšní rok museli přistoupit ke kroku zpoplatnění vstupenky. Vybraná částka ze vstupného nám pomůže pokrýt náklady na konání konference, která je tu pro Vás!

Pokud by vám finanční situace nedovolila se zúčastnit konference, o kterou byste měli zájem. Ozvěte se nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefon 739 144 522
Finance nesmějí být překážkou vaší účasti na konferenci.

 

⇓ PROSÍME VŠECHNY ZÁJEMCE O VYPLNĚNÍ PŘIHLAŠOVACÍHO FORMULÁŘE! ⇓

 

Po přihlášení obdržíte přesný rozpis konference a pokyny na Vámi zvolený e-mail.

 

 TEŠÍME SE NA VÁS!

Váš KOMPAS

 

Generální partner akce

Nenechte si ujít novinky z KOMPASu

Odběr novinek z KOMPASu = zajímavé informace, pozvánky na kluby, semináře, konference, duchovní obnovy a další události.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů (GDPR).

Denně verš z Bible na email

Zadejte Vaše celé jméno a kontaktní e-mail a budeme Vám každé ráno posílat verš z Bible
Souhlasím se zpracováním osobních údajů (GDPR).