Vizitkář vás propojí s těmi, které potřebujete

Vizitkář vás propojí s těmi, které potřebujete

Zatímco se v důsledku koronavirové krize běžný businessový ruch ztišil, sdružení KOMPAS Křesťanský podnikatel nezahálí a spouští novou webovou aplikaci Vizitkář. Registrace do Vizitkáře vám zabere jen několik minut a okamžitě budete mít přístup k desítkám ověřených kontaktů, jež vám usnadní networking.

„Myšlenka Vizitkáře se zrodila poměrně nedávno. Na každém z našich klubových setkání totiž stále víc rostl zájem o propojování lidí. Nebylo to primárně jen kvůli byznysu, ale proto, aby se navázaly osobní vztahy. A tak jsme se rozhodli vybudovat vlastní platformu, která to lidem umožní,“ vysvětluje projektový manažer sdružení KOMPAS Křesťanský podnikatel Marek Chvátal a Jiří Jemelka jej doplňuje: „Nechceme dělat konkurenci marketingovým databázím. KOMPASu jde především o budování společenství. Zajímá nás příběh každého podnikajícího křesťana a prioritně chceme posilovat křesťanskou komunitu podnikajících lidí. Chceme, aby o sobě i skrze Vizitkář lidé věděli a mohli si zkušenostmi i lidsky být v těchto těžkých časech nablízku.“

Patříte-li mezi ty, které zajímají podobně hodnotově ukotvení podnikatelé, vyplněním jednoduchého profilu ve Vizitkáři můžete ostatním členům ukázat,  kdo jste a v jakém odvětví podnikáte. Zadáním osobního kontaktu dáte druhým možnost vás oslovit přímo a zároveň si ve Vizitkáři můžete ověřit jejich registrovaný profil.

„Členem KOMPASu jsem již pár let a od Vizitkáře si slibuji větší propojení mezi podnikateli, kteří vyznávají podobné hodnoty. A tím pádem také více možností, jak si vzájemně v různých oblastech pomáhat,“ objasňuje důvody své registrace do Vizitkáře Tomáš Valášek, majitel společnosti Toboga a člen sdružení KOMPAS.

Databáze Vizitkář je privátní, přístupná pouze po schválení každé registrace sdružením KOMPAS. Veškerá vzniklá spojení závisí pouze na osobní iniciativě členů a nejsou regulovaná žádnou třetí stranou. Vizitkář je služba poskytovaná zcela zdarma. Existenci aplikace můžete podpořit libovolným darem

Autor: Alžběta Kalábová

Nenechte si ujít novinky z KOMPASu

Odběr novinek z KOMPASu = zajímavé informace, pozvánky na kluby, semináře, konference, duchovní obnovy a další události.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů (GDPR).

Denně verš z Bible na email

Zadejte Vaše celé jméno a kontaktní e-mail a budeme Vám každé ráno posílat verš z Bible
Souhlasím se zpracováním osobních údajů (GDPR).