Nefunguje vaše podnikání či živnost podle vašich představ anebo nefunguje vůbec?

Musíte navíc řešit krizi zaviněnou pandemií a bojujete o samotnou existenci vašeho podnikání?

Máte chuť a odvahu najít řešení?

Vytvořili jsme pro vás nabídku konzultací se zkušenými lidmi, kteří rozumí fungování středně velkých firem a znají principy efektivního a produktivního podnikání. V malých skupinách se zaměříme na vaše komplikace a budeme hledat řešení. Každý si pak odnese konkrétní podněty pro řešení svých problémů a v domluveném časovém intervalu je s našimi konzultanty vyhodnotí. V konzultacích budeme pokračovat, dokud o ně bude zájem anebo dokud budou efektivní.

Co vám můžeme slíbit

  • vyslechneme vás a budeme hledat vaše potřeby
  • seznámíme vás s platnými principy efektivního podnikání
  • pojmenujeme chyby a navrhneme konkrétní řešení

Co vám nemůžeme slíbit

  • budeme dělat změny za vás
  • najdeme snadné a rychlé řešení
  • zachráníme váš byznys za každé situace

Chci se přihlásit

Konzultace budou probíhat na dálku formou videokonference přes aplikaci Webex meetings. Nejprve se sejdeme ve skupině do 10 lidí na cca 90 minut. Řada problémů je totiž společná u mnohých podniků. Poté se, podle zájmu, můžete spojit s našimi konzultanty na osobní pohovor o individuální strategii hledání řešení.

Konzultace nabízíme zdarma. KOMPAS je však nezisková organizace. Prosíme, podpořte naši činnost finančním darem.

Poslat dar

Naš konzultant:

 Martin Gebauer, investiční stratég

martin gebauerMartin Gebauer momentálně pracuje jako ředitel investiční divize australské banky Macquarie pro region ve střední Evropě. Náplní jeho práce je dlouhodobě investovat, spravovat a řídit společnosti, které svým investorům (převážně penzijním fondům a pojišťovnám) přinášejí zhodnocení investovaných prostředků ve formě dividend a zvyšování jejich hodnoty.

5 let zastával pozici generálního ředitele společnosti České Radiokomunikace zabývající se pozemním vysíláním televizního a rozhlasového signálu a telekomunikačních služeb, předtím působil 3 roky jako její finanční ředitel.

Má rozsáhlé mezinárodní zkušenosti s finančním řízením a řízením nemovitostních aktiv v regionu střední a východní Evropy z období působení v developerské společnosti Orco Property Group.

Působil také jako finanční manažer v britské společnosti privátního kapitálu ve Španělsku.

Po vysoké škole pracoval v mezinárodní společnosti Ernst & Young jako manažer auditu a to v České republice a v USA.

Vystudoval ekonomiku a řízení stavebnictví na VUT Brno, diplomovou práci připravoval na City University of London. Získal kvalifikaci ACCA, znalce učetnictví ve Velké Británii.

 

Chci se přihlásit