Duchovní obnova 2020

O smíření

Vranov u Brna, 5. až 8. 11. 2020

Duchovní obnovu povede P. Josef Suchár

josef suchar tomas kutilP. Josef působí jako farář na poutním místě v Neratově. Do nedávna sloužil jako prezident Diecézní charity Hradec Králové. Mezi jeho nejznámější počiny patří právě úsilí o návrat života do vysídleného Neratova. Původně šlo o obec obývanou Němci. Po sametové revoluci se P. Josef začal zasazovat o rekonstrukci zdevastovaného kostela. Souběžně se snažil o návrat běžného života do této horské vesničky. Dnes Neratovem proudí tisíce poutníků a stal se také domovem lidem s hendikepem. Mohou tam vést svobodný život, pracovat a smysluplně trávit čas.

Josef Suchár má mnoho zkušeností. Řešil řadu krizových situací. Zná kontext života církve i za našimi hranicemi a vnímá znamení doby. Jeho doživotním cílem je budovat Neratov jako místo poskytující smíření. Smíření lidí navzájem. Smíření člověka s Bohem. A smíření dávných křivd.

Magazín Forbes zařadil P. Josefa mezi 17 výjimečných.

Foto Tomáš Kutil.


Dotazy pište Marku Chvátalovi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přihlásit se na Duchovní obnovu 2020

Po registraci Vám přijde na email potvrzení. Před začátkem události Vás budeme s předstihem informovat o podrobnostech a programu.

Cenu vypočítáme podle obsazenosti pokojů, objednávky stravy ad. Pohybuje se od 2 700 Kč pro jednu osobu do 11 000 Kč pro dva dospělé a pět dětí.

Dotazy pište Marku Chvátalovi na info@krestanskypodnikatel.cz.

NENECHTE SI UJÍT NOVINKY Z KOMPASU

Zajímavé informace a pozvánky na cluby, semináře, konference či duchovní obnovy.