Cesta k charakteru

knihovna ctenariZnáte své hodnoty a řídíte se jimi? Vedete ctnostný život? Nabízíme seminář s Jiřím Jemelkou, předsedou našeho spolku, který vám pomůže na životní cestě k charakteru vytvořit spolehlivý řád.

Jiří pojme seminář jako zamyšlení se nad hlubšími hodnotami, které by měly být samotným základem našich (nejen křesťanských) životů. V době, která klade velký důraz na vnější úspěch, na sebeprosazování a na své vlastní já (ego), je pro nás každodenní výzvou uvádět do našich životů znovu a znovu rovnováhu mezi životními hodnotami a ctnostmi jako jsou laskavost, odvaha, pravdomluvnost či věrnost na straně jedné a hodnotami spojenými s úspěchem, bohastvím, slávou a postavením na straně druhé.

Tento seminář je společnou cestou, na které se nad výše uvedeným budeme zamýšlet v podobě konkrétních postav historie i praktických příkladů z dneška.

Seminář nabízíme zdarma, tedy za dobrovolný příspěvek na nezbytné náklady (nájem, občerstvení).

KDY A KDE SE WORKSHOP KONÁ

  • 1. července v Praze, Kapucínský klášter, Loretánské nám. 6a

Chci se přihlásit

PROGRAM:

  • 8.00 Společná modlitba
  • 9.00 Dopolední blok
  • 12.00 Oběd
  • 12.30 Odpolední blok
  • 13.15 Diskuse, networking
  • 14.00 Ukončení semináře

O PŘEDNÁŠEJÍCÍM:

jiri jemelka diteJiří Jemelka je majitel společnosti J.I.P. pro firmy s.r.o., která se specializuje na revitalizace a rozvoj zejména středně velkých firem s ročním obratem 50-500mil. Kč. Spolupráce probíhala ve více než 120 firmách klientů. Za rok 2017 společnost působila ve více než 30 otevřených projektech. Prostřednictvím spolupracovníků společnost J.I.P. napřímo řídí cca. 10 firem (lidé J.I.P. jsou v pozicích výkonných ředitelů či statutárních členů firem klientů). Při spolupráci s klienty řeší téměř vždy problémy spojené s hledáním hodnot a prací na budování výše popsaných ctností.

Přihlásit se na seminář Cesta k charakteru

Po registraci Vám přijde na email potvrzení. Před začátkem události Vás budeme s předstihem informovat o podrobnostech.

NENECHTE SI UJÍT NOVINKY Z KOMPASU

Zajímavé informace a pozvánky na cluby, semináře, konference či duchovní obnovy.