20. - 21. 2. CESTA ŠTĚDROSTI

Ve spolupráci s Generostihy Path připravujeme program zaměřený na diskuzi o biblických principech štědrosti. Program byl vyvinut v Americe křesťanskými dárci, kteří chtěli povzbudit sebe i druhé k větší štědrosti a přispět tak k naplnění evangelních rad. Setkání moderuje proškolený podnikatel a moderátor Petr Frolík.

CO MŮŽETE OČEKÁVAT NA CESTĚ ŠTĚDROSTI?

  • Diskuze o štědrosti v příjemném prostředí

  • Na setkání Cesty štědrosti budeme diskutovat v pohodlném prostředí biblické pasáže, dívat se na videa inspirativních dárců z různých částí světa, společně stolovat a prosit Boha, aby nám ukázal, jak dobře nakládat s penězi, které nám dal.
  • Rozhovory s novými přáteli
  • Budeme usilovat o rozpoznání Boží vůle pro naše životy. Snažit se porozumět naší cestě a nabídnout podporu v pravý čas. Budeme naslouchat ostatním, abychom se naučili přemýšlet o biblických principech dávání. Zváni jsou i Vaše manželky/manželé.
  • Bezpečné prostředí
  • Většina lidí, kteří chtějí s Vámi mluvit o štědrosti, má vlastní agendu: Vaše peníze. Kde se mohou dárci bez obav setkávat, aby diskutovali, jak peníze ovlivňují jejich srdce? Setkání Cesty štědrosti se odehrávají v bezpečném prostředí. Nikdo Vás nebude žádat o peníze. Jde nám jen o to, podělit se o radost, kterou máme z dávání.

Kdy

Od 20. 2. do 21. 2. 2019, setkání je 24hodinové od 13.00 do 13.00 hodin.

Kde

Penzion Tõde, Hrnčířská 14, Olomouc

Cena

Setkání sponzoruje hostitel, tedy KOMPAS Křesťanský podnikatel, z.s. Vy si hradíte pouze ubytování.

Ubytování

V pokojích penzionu. K dispozici jsou jedno a dvou lůžkové pokoje.

 

Přihlásit se na událost Cesta štědrosti

Po registraci Vám přijde na email potvrzení. Před začátkem události Vás budeme s předstihem informovat o podrobnostech a programu.