fbpx

Nejčastější chyby v řízení byznysu

Poznejte chyby, které dělají podnikatelé ve svých firmách neustále dokola a poučte se z nich.

Pracujete na rozvoji svého byznysu, ale výsledky nejsou podle vašich představ? Makáte jak nejlíp umíte, ale nadřete se víc, než můžete dlouhodobě zvládat? Máte neklidný spánek, protože se může kdykoli něco pokazit?

Připravili jsme pro vás seminář s podnikatelem Jiřím Jemelkou, který přes deset let vstupuje do středně velkých firem aby pomáhal podnikatelům s problémy, které je táhnou dolů anebo jim brání růst. Přihlašte se na seminář a najděte řešení k odstranění překážek, které vás dnes brzdí.

O čem bude konkrétně řeč?

  1. Chyby ve financích (finanční plán, řízení cash-flow, nedostatek financí, řízení firmy podle čísel, nepochopený rozdíl mezi finančním a manažerským účetnictvím).
  2. Chyby v personalistice (výběr lidí, vedení lidí, kde vzít lidi, rozvoj lidí).
  3. Chyby v obchodu a marketingu (co když nemám tržby v dostatečné výši, jak rozjet obchod, co je to vlastně marketing a kolik do něho investovat peněz).
  4. Chyby ve strategickém řízení firmy (strategický vs. operativní management firmy, systém porad, kontrolní mechanismy napříč firmou, jak efektivně řídit jakoukoliv firmu).

Kde a kdy

Termíny nejsou vypsány.

Cena

Seminář je zdarma. Poprosíme vás o dobrovolný příspěvek na zaplacení nákladů. Náklady se pohybují okolo 1000 Kč na osobu.

Kdo je Jiří Jemelka?

jemelka kompas webZ pozice obchodníka ve vzdělávací společnosti se postupně vypracoval až na samostatného firemního konzultanta a lektora. Postupně se díky mnoha projektům naučil i další dovednosti nezbytné k interim managementu firmy či k dočasnému krizovému řízení podniku. Vzhledem k výsledkům a referencím se jeho činnost postupně rozšířila na mnoho dalších oblastí, jako jsou tréninky manažerských a obchodních dovedností, personální audit, strategické řízení firmy apod. Logickým vyústěním tohoto procesu bylo založení společnosti J.I.P., kterou od jejího založení až po dnes vede v roli výkonného ředitele.

Zároveň působí jako exekutivní poradce v několika českých firmách, odborník na řízení firem, prodej a leadership, expert na koučování a formování podnikatelů, manažerů a obchodníků, řečník na odborných konferencích zaměřených na podnikatelské problémy a výzvy.

Přihlásit se na seminář Nejčastější chyby v řízení byznysu

Po registraci Vám přijde na email potvrzení. Před začátkem události Vás budeme s předstihem informovat o podrobnostech.

Nenechte si ujít novinky z KOMPASu

Zajímavé informace a pozvánky na cluby, semináře, konference či duchovní obnovy.
Souhlasím s Zásady ochrany osobních údajů (GDPR)