kompas club v praze

Termín: 14. 3. 2018 od 18.00 do 21.00 hod

Místo konání:  Loretánské náměstí 99/6, Praha

Program:

  1. Mše svatá v kapucínském kostele Panny Marie Andělské
  2. Ľubomír Klieštik z firmy Kamenárstvo Klieštik s.r.o.
  3. Networking, neformální rozhovory, bližší seznámení s činností a cíli našeho spolku KOMPAS Křesťanský podnikatel, z.s.

Ľubomír Klieštik (Kamenárstvo Klieštik s.r.o.)

Na pražský COMPAS Club za námi přijede slovenský podnikatel a otec osmi dětí Ľubomír Klieštik z firmy Kamenárstvo Klieštik s.r.o. Samostatně začal podnikat v roce 2000. Aby nekonkuroval otci, který měl také kamenictví v Čadci, rozhodl se hned od začátku pro velkoobchodní výrobu pro ostatní slovenské kameníky.

Ľubomír Klieštik vyrostl v křesťanské rodině, ale k osobní konverzi si musel projít složitější cestou. Jako mladý hledal smysl života nejprve v zábavě, pak v extrémních sportech. Nakonec mu pomohlo společenství mladých křesťanů. Od té doby vnímá intenzivně Boží působení v rodině i ve firmě. Např. při povodních v roce 2007 přisuzuje těsnou záchranu firmy před vyplavením síle modlitby lidí, kteří se v kritickou chvíli začali přimlouvat. Zároveň pan Klieštik dovede pojmenovat konkrétní okamžiky, kdy vnímá zvláštní vedení „shora“, které ho nabádá k rozhodnutím, jež sám nechápe, ale v budoucnu mu pomohou dokonce i zachránit firmu.

Přihlásit se na událost

Po registraci Vám přijde na email potvrzení. Před začátkem události Vás budeme s předstihem informovat o podrobnostech a programu.

Přihlásit se na událost Cesta štědrosti

Po registraci Vám přijde na email potvrzení. Před začátkem události Vás budeme s předstihem informovat o podrobnostech a programu.

  • KOMPAS Křesťanský podnikatel, z.s.

  • Holická 47, 779 00 Olomouc

  • info@krestanskypodnikatel.cz

  • přihlášení